Stan pogody,czyli sweat dreams ...

Temat: bezradność i niepewność - raz jeszcze o raku płuc
...się uciążliwym bólem pleców, który utrzymywał się przez dłuższy czas - tylko ketonal pomagał. Ale w ostatnich dniach ból się zmniejszył i Mama odstawiła tabletki. W międzyczasie robiony był tomograf płuc (Mama ma niedrobnokomórkowego raka płuca lewego - niestety nieoperacyjnego), dziś odebrałam wyniki. I z tym właśnie wiąże się moja wielka prośba. Najpierw przytoczę sam wynik: W obrębie wnęki lewej widoczny jest nieregularny obszar hypodensyjny o orientacyjnych wym. 30 x 28mm przylegający do końcowego odcinka oskrzela głównego lewego oraz obejmujący okrężnie oskrzele dolno-płatowe i powodujący częściową niedodmę segmentów płata dolnego, dochodzący do okolicy podostrogowej wzdłuż ściany dolnej oskrzela głównego. W uwidocznionym miąższu płuca lewego widoczne są rozsiane zagęszczenia miąższowe, których ilość wzrosła w porównaniu z...
Źródło: w5a8ww.prosalute.info/forum/viewtopic.php?t=959Temat: Dodatkowe skurcze komorowe
Holtera niestety nie miałem.Ale dzisiaj miałem taką przygode szedłem sobie ze stolikiem po giełdzie jakieś 300 metrów zaczynało mi sie słabo robić serducho w gardle i dziwne pieczenie w klacie nie wiem co jest grane moze to niewydolnosc serca.Mam 27 lat i 90 kg.Wejde po schodach na 2 pietro w pracy i serducho wali jak szalone.Ostatnio zaczeło mi sie w głowie krecic zrobili mi TK głowy i RM głowy cos tam jest jakas plama. Obszar hypodensyjny 11 milimetrów.Etiologia zmiany nie znana. Ale w szpitalu powiedzieli ze to nic takiego i do domu.Przepisali jakies tabletki na ukrwienie i do domu. Niewiem czy to cos ma z tym wspólnego.Ekg miałem robione ze 20 razy i echo z 3 razy i nigdy nic moze zrobic wysiłkowe ekg.Dlaczego sie tak mecze.Pozdrawiam i dziekuje.
Źródło: arytmiaserca.pl/viewtopic.php?t=16


Temat: Nerwica objawy
A ja mam takie dziwne napady szybkiego bicia serducha podobnos to objawy psychosomatyczne ale po takim ataku bardzo zle sie czuje i zaraz sie mecze ujsc nie moge do psychiatry tez chodze.Jak was glowa boli to zrobcie tomograf glowy albo rezonans magnetyczny mialem to.I cos tam wykazalo ale podobnos to nie grozne.Wynik obszar hypodensyjny o srednicy 11 milimetrów.Etiologia zmiany nie znana wszystko reszte ok i bez przemieszczeń.Pozdrawiam.
Źródło: arytmiaserca.pl/viewtopic.php?t=126